IDENTITA TIGRA. NEDISCIPLINOVANOSŤ, ODVAHA, NEPOSLUŠNOSŤ, ADRENALÍN, VODCOVSTVO

Tiger patrí v Čínskom zverokruhu spolu so zajacom a drakom k elementu dreva. Ak ste tiger, mali by ste poznať jeho predpoklady, skryté talenty a prednosti.


Tiger sa vyznačuje extrémnou aktivitou, ktorá môže mať až zničujúce následky. Potrebuje mať vždy niečo na práci. Dokáže vyčkávať ukrytý a potom vyskočiť zo zálohy nepriateľovi po krku.

Tiger sa dokáže presadiť. Je rodený dobrodruh, vizionár a rebel. Často je vnútorne rozorvaný. Vedie skôr monológ a ľudia okolo ho príliš nezaujímajú.


Je veľmi aktívny a neustále musí niečo robiť. Je nedisciplinovaný a popudlivý. Čas preňho nie je dôležitý. Dokáže dlho vyčkávať na príležitosť, alebo sa behom chvíle vzdať.

Má rád adrenalín a nebezpečenstvo. Preto sa hodí na povolania, ktoré majú v sebe riziko a nebezpečenstvo.


Nemá rád autority a často napadá ľudí, ktorí sú nad ním a chceli by mu rozkazovať. Je totiž z materiálu, z akého sú vytesaní vodcovia a revolucionári. Preto nie je vhodný zamestnanec, ale skôr do čela spoločnosti. Môžete ho dať do vedenia, rozbehnúť novú firmu, alebo produkt na trh, no nie na dlho, aby to svojou prehnanou aktivitou nezničil.


Chová sa odvážne, no často býva zbabelý.

Tiger predbieha dobu a pohŕda konvenciami.

Rovnako dobre sa hodí do čela vedenia banky, ale aj ako boss zločineckej organizácie. Nadriadených nepočúva, no on vyžaduje od ostatných poslušnosť.

Ak ste tiger, využite tieto schopnosti a predpoklady na dosahovanie svojich cieľov. Bude sa vám dariť.


Treba si uvedomiť, že nikto v sebe nemá iba jedno zviera, ako si mnohí ľudia myslia podľa lacných Čínskych horoskopov. Máte ich v sebe viac a navzájom sa ovplyvňujú. Niektoré vlastnosti posilňujú a niektoré sa oslabujú. Ak máte záujem vedieť, čo v sebe máte vy, neváhajte ma kontaktovať.

/fengshui.mh@gmail.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *